برای موجودات متفاوت به این که موجوداتی در سیاره‌های دیگر زندگی می‌کنند اعتقاد پیدا کرده‌ام. هر روز چند تا از آن‌ها را می‌بینم.

بچه‌ها، بچه‌ها و بچه‌ها. بچه‌ها، بچه‌ها. باید تمام سرمایه‌های دنیا را برای بچه‌ها خرج کرد. باید برای‌شان فیلم بسازیم، داستان بنویسیم. بعد یک گروه تخصصی درست کنیم تا تشخیص بدهند دیدن چه فیلم‌هایی برای بچه‌ها خوب است یا بهتر است. و چه آموزش‌هایی برای آن‌ها لازم است.

فرض کن بچه‌ای امروز به دنیا آمده باشد. چه چیزی باعث می‌شود این بچه بشود صدام حسین؟ چه کسی این بچه را کورت ونه‌گات می‌کند؟

 


ر...ر

/ 5 نظر / 14 بازدید
ايلا

در حقیقت خواندن خداوند همراه با عشق و آگاهی او را به زندگی مان دعوت کرده و فرا می خواند، از سویی دیگر ما نیز دعوت او را لبیک گفته و در حریم امن الهی وارد شده ایم.

ميلاد

آها يکی ميگفت من خيلی بدم چرا عاشقم شدی اون يکی گفت من عاشق بديت شدم البته جای بدی يه چی ديگه ميگفت که جايز نيس بگم يه چی مثه اين يارو ديوونه ه لقمان و ميگم

ravan-nevis

کمکم کن..کمکم کن.. برای بچه ها:) کارتان ستودنيست

نازلی

روزی هزار بار دلم برای کودکان این خاک می سوزه و روزی ده هزار بار بیشتر تو دلم برای کودکی که هنوز نیامده نامه می نویسم! منم خیلی فکر می کنم چی می شه که یکی صدام می شه و اون یکی مسیحا... گاهی به همه چی شک می کنم... به خودم بیشتر!

سيزيف

خوب يا بد تو مرا ساخته اي تو مرا صيقلی کرده و پرداخته ای