بعضيا...

بعضيا فکر می کنن نوشتن هر چی به ذهنشون می رسه يه هنر و از اون بالاتر يه جسارته. بنابراين شروع می کنن با اصطلاحهای خوشگل و با مزه شون ( البته از نظر مامانشون اينا واقعا با مزه اس. ) هر چیزی را که به ذهن پوک و مریضشون می رسه می نویسن. خيلی هم از خودشون متشکر می شن بعدش. وقتی هم می آن بلاگ آدمهایی مثل من، می گن: خیلی محافظه کاری، ترسویی. ( يعنی خودشون سجاع و جسور و ... اينا هستن. )

من اگر دوست ندارم هر چی را که به ذهنم می رسه بنويسم، يا هر روز به زور جنسيت يا خوشمزگی آپديت کنم، دليل بر محافظه کار بودنم نيست. اين روش منه. هر کسی اصول خودش را داره. پس بهتره تمومش کني. جل و پلاست را جمع کن.

و آخرين مطلب اين که من برای کسی نامه فدايت شوم و گريتينگ کارت از خودم در نکردم، که جون عمه تون بيايد نوشته های منو بخونيد. من پنج شیش تا رفيق دارم ( که اسم چندتاشون را توی قسمت لينکها می بینید و چندتاشون را هم نمی بینید.) که نظر آنها برام مهمه و دوست دارم بيان اينجا. هيچوقت هم برای زياد شدن تعداد کسايی که می آن اينجا تبليغات نمی کنم. 

 باقی حرفام را هم نمی گم، چون حوصله ندارم. فقط اينکه آقايون و خانومای با کلاس  روی نرو من راه نريد. لعنت بر پدر و مادر کسی که در اين مکان آشغال بريزد.

 

 

/ 18 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ليلا

بد اخلاق دوست داشتنی :) چقدر جدی ميگيری اين حرفا رو بزار هر کی هر چی دوست داره بگه واقعا اونقدر ارزش داره که تو يک مطالبت رو بهش اختصاص بدی . اينجوری نباش نازنين تو فراتر از اين حرفائی .

فرشته

حالا چی شده خواهر زاده شدی؟ اما لازم نبود من بهش بگم خودش شنيد.

شادی

خبری نبود !ولی خونتو کثيف نکن ... بيخيال ......

شقايق

چائو سينيور ! .......... خوبی؟........ الان کلی بهت سر می زنم که اگه يه وقت دوباره زد به سرم نيومدم چندين روز تلافی شده باشه.......... ما که اوچيکتيم ........ خوش باشی!

nilo

اگر روی همون لينکی که دادم کليک کنی ٬ اون آهنگ دانلود می شه و می تونی بشنوی :)

parniya khanoom

اوااااااا چقدر عصبانی؟؟؟کی اذيتت کرده؟؟؟؟

negar

آقا u tow ... I tree :)

janatan

چرا؟؟؟؟؟ببخشيد من در جريان نبودم..ولی شما بلاگ بدی نداری که....اتفاقا من با تغيير خيلی حال کردم...اصولا ادمايی که خودشون ميدونن هيچی نيستن تبليغ ميکنن....شما عصبانی نشو...اون کسايی که بايد از مطلبت لذت ببرن ميبرن...اونايی هم که بايد بفهمن ميفهمن...موفق باشی

sima

ببينم با من بودی......؟؟؟؟!!!!!‌چرا اينقدر عصبانی.....؟؟!! من که چيزی نگفتم!!