قيافه ها، جام ملتها

يونان قهرمان شد.
نيکوپوليديس چه قيافه با مرامی داشت...
نونو گومژ چقدر باحال بود، چقدر دلم براش سوخت...
بيچاره روی کاستا،
ولی فيل بزرگ، تو حقت بود. يه بچه ۷ ساله هم می دونست نونو گومژ بهتر از پائولتا است...
حالا ديدين جام بدون جوزپه اچه بريا چه بيخود بود؟

انگليس و فرانسه مغرور هم خوب شد حذف شدند...

و آخرين تحليل آبکی من:

انگليس دور دوم از پرتغال باخت و حذف شد، همه از اريکسون تعريف کردند...
هلند دور نيمه نهايی از پرتغال باخت و حذف شد، همه از ديک ادووکات بدگويی کردند...

ديک ادووکات شبيه علی پروين نبود قيافه اش؟

وريزاس، دلاس، باسيناس، نيکولايديس، کاريستاس، سيتاريديس، کاراگونيس، زاگوراکيس، تزارتاس... و نيکوپوليديس.

/ 13 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
nich

اول اين که محض رضای خدا يه نفر هم جواب نداده بود - درست و غلطش بخوره تو سر من - تو هم که وعده داده بودی که جواب و می دونم و از اين حرفا ازت خبری نشد...آخه راحت طلبی تا کی؟؟يه کمی به ذهنتون فشار بيارين!!!!...دو اين که تازه داره از وب لاگ خوشت مياد اما من خيلی وقته از وب لاگت خوشم مياد....سوم اين که آخه ليمو های ترشيده و اين ها يعنی چی؟! ..منم از جنت خانم خوشم نمياد اما اون اسم به خدا قضيه داره......

Heaven Searcher

سلام.. تويی يکی از وبلاگ ها خيلی من رو تحويل گرفته بودی .. خواستم بگم مرسی.. بعد اينکه دوست داشتم چک قهرمان شه

شادي

مزخرف ... حق يونان نبود که هيچ حق نيکوپوليذيس اصلآ نبود . کاری نکرد که ! يه دونه توپم از اون دفاع لعنتی يونان رد نميشه /اميدوارم يونان ديگه هيچ وقت جزو ۱۶ تا تيم هم نباشه /

زن آبی

... سلام همين و ديگر هيچ در مورد فوتبال هيچ نظری نمی تونم بدم

سپيده

می دونی من از کشور يونان خيلی خوشم مياد. دلم خنک شد که پوز همه ی اروپايی های پر ادعا رو زد.

روزبه

من از فوتبال همون قدر می دونم که از دايناسورها ..همون ها که اخر نوشته ات اسم هاشون رو نوشتی!!!!!!!!!

hosein

سلام جناب يو۲ . ببخشيد من داستان شما رو در جاداستانی ديدم خواستم بگم دوستانی که داستان در غروب ميخوانند در جلساتش هم شرکت می کنند و برای احترامی که ديگران برای شنيدن داستانهاشون ميگذارند ارزش قائل هستند . شما هم ابتدا در جلسات شرکت کنيد و بعد نگران وقت خواندن داستانتان باشيد . و مطمئن باشيد روزی طبق همين ترتيب داستانها در جاداستانی نوبت شما هم خواهد رسيد .

جاداستانی

دوست عزيز سلام. داستان شما از ايميل جاداستانی دريافت شد و از همان طريق نام وبلاگتان و اينکه آيا قصد شرکت در جلسه را داريد تا شما را در نوبت خواندن داستان قرار بدهيم٬ از شما سئوال شد. هفته ديگر برای داستان اول شما نوبت قرار داده می‌شود. راس ساعت ۶ آنجا باشيد./ متشکريم.

ensi

سلوم داش متی!! ولا ما از اين بساطا که تو گفتی هيچی بارمون نی! يه جورايی تو مايه های هاج و واجيم الان!! مگه خبری بود اصلا؟؟ چه فوتبالی چه کشکی؟؟ يونان مگه تيم داره؟؟ ..من فک ميکردم فقط از اين اديسه و هومر و اين يارو کی بود؟؟ آشيل!! از اينا داره!! ..ولی باز هرچی تو بگی..من با تو موافقم..خيلی با حال بود کلا!!..نه؟؟ راستی يه سوال هست که نا فرم گريبون آبجيتو خفتيده..اين جنگولکا که آخر نوشتت قطار کردی چی ان؟؟ يه جور سوسيس ان؟؟ يا اسم سم درخت ان؟؟ ..ها؟؟ مهدی؟؟ چيه؟؟ چرا اين ريختی مينگری؟؟

ensi

راسی ..يادم رف بگم....من و يه چن تا از بچه های هم طبقه..(از نظر آی کيو) قراره بساط تيم ملی منچ و استاد کنيم..هستی؟؟ ...پايه شدی ، ياورم کن..!!