هديه نوروز

نوروز

سال نو مبارک...  همين!
( به کسانی که در حال و هوای نوروز و عيد و اين صحبتها هستند توصيه می شود نوشته پايين را نخوانند. من خودم در حال و هوای عيد نبودم، اگر هم چيزی در اين مورد می نوشتم بی مزه از آب در می آمد. طبق سنت قديم داستان کوتاه نگارش کردم. )

هديه ولنتاين

- چی خريدی برام؟
- بازش کن... خوشت می آد.
کاغذ کادوی نارنجی را، که رويش نوشته شده I never forget you، باز می کند. جعبه را بیرون می کشد، جعبه مقوایی، به رنگ مقواست، بی هیچ تزیینی، بدون هیچ چیز زائدی. در جعبه را باز می کند، جعبه را خم می کند تا محتوياتش روی دستش بريزند... جيغ می زند، دستش را باز می کند، آنها روی زمين می افتند. بدنش به لرزه افتاده است. تف می کند توی صورتم. گريه اش گرفته است.
ـ لجن، خر... احمقِ کثافت... آشششغال، آشغاااااالللل.
می لرزد و فحش می دهد. می پرد وسط خيابان. ماشين بوق می زند. سرش را بر می گرداند طرف راننده و فحش می دهد. بر می گردد به پياده رو. نگاهم می کند. سرش را تکان می دهد. نگاهم می کند، می لرزد و فحش می دهد...

نمی دانم چرا از هديه اش خوشش نيامد. صورتم را پاک می کنم. ماهيهای مرده ام را از وسط خيابان بر می دارم و درون جعبه بر می گردانم. به تاکسی اشاره می کنم:
ـ فلکه.

 

/ 16 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
sima

سلام. سال نوت مبارک و بهترينها رو در سال جديد برات آرزو دارم....(يه کم بيا تو حال و هوای عيد!! منم اينجا زياد حال و هوای عيد ندارم!!) اگه اون هديه رو به من ميدادی اول يه شيشه آب ميگرفتم و ماهيا رو مينداختم توش تا شايد دوباره جون بگيرن....بعدم میپريدم بغلت و بوست ميکردم!!!!!!!موفق باشی.

بلک مک

خيلی ارادت! سال نو خوش! بيا ببينيمت بابا!

رهای آبی

مهدی عزيز تو ازم پرسيده بودی اينها نقاشی ان يا عکس! به اين کار می گن تصوير سازی با عکس. در ضمن بابت اينکه نظر خواهی ندارم... شرمنده... به علت مشکلات بسياری که برام پيش اومد برای مدتی حذفش کردم. ممنون که سر زدی. بهارت شاد.

MINA

مهدی عزيز عيدت مبارک...ماهی مرده هم هديه جالبيه. روش فکر ميکنم!!

ن.ت.خ

درود! قشنگ بود. حال و هوای سورئاليستی جالبی داشت. یاد فیلم‌های لوئیس بونوئل افتادم. مشکل ۲ هم قشنگ بود. بازم ميام.

farid

سام عليک. چطوری مهدی؟ پس ماهيات مردن ها؟ باشه غصه نخور . از اين اتفاقات زياد می افته . جات خالی يه خروس آوردم رو دست محسن . يک آدم ميزنه که نگو . من خودم جرات نمی کنم نزديکش برم.

روزبه

اينا کين براشون کادم می گيری...گاز که نمی گيرتت...به روز شدم...روزبه

ensi1982

شلام بر خوشگل ترين و خفن ناک ترين و تيریپ بالا ترين و يه عالمه ترين ترين مهدی دنيا..!! اميدوار که نيشتم ولی دلم خيلی ميخواد که شال خوبی داشته باشی..!! آقا خيلی حاليدم ار نوشته ات..عجب مخی داری خداوکيلی!! عمرا به کلم خطورات نميشد شوژه اين کادو..!! ای ول..ولی اين طرف بد موجودی بود ها!! بی ادب..چت منگوول..!! من جای يارو بودم ماهی يا رو از دمشون ميگرفتم دنبالش ميکردم...قيافمم عين دراکولا ميکردم ميکشتمش ار ترس!! ...بی ظرفيت..بی جنبه..اصلا هرچی بی....تو دنياس..!! مهدی؟؟ کافيه؟؟ ** پاورقی:: اين پيام خصوصيه ..نخون ..سرتو بنداز پايين .آهای..!!**

مهرانا

شايد ترسيده ولی نبايد اون کا ر رو ميکرد

زهرا

يادم باشه واسه تولدت گربه مرده برات کادو بيارم .... ولی آخه پسر خوب همه که مثل تو ساديست نيستن با اين کارو ها حال کنن !‌:))