بارون مياد؟

 ۱

چند وقته نوشتنم نمی آد. نمی خوام همه چی را به هم ربط بدم، ولی فصل امتحانات که می آد، مخ من درست کار نمی کنه. البته در مواقع عاديش هم کسی پيدا نشده که بگه درست کار می کنه.

مونا چند روز پيش هک شد، به دست همين کورش. بعد يه آقای ظاهرا محترمی بلاگ را پس گرفت و داد به مونا. بعد مونا يک متن نوشت. بعد دوباره هک شد. کورش اين بار نوشت که می خواد هم بلاگ و هم آيديها را پس بده، ولی وقت نکرد، چون دوباره مهندس اونجا را مثلا پس گرفت.
من خسته ام. از دست جفتتون، از تو هکر و تو مثلا مهندس. مونا هم خسته اس. دست از سرش برداريد و بريد يه جای ديگه زور آزمايی کنيد. ( البته مهندس بينش شيرين کاری هم در میاره واستون...)

نه، مخم اصلا کار نمی کنه...

 

۲

نقل قول از يک دختر بچه ۷-۶ ساله:

« الان با اينکه از هميشه بيشتر بارون مياد، ولی فکر کنم شب خيلی زيادتر بارون بياد... مامان، اگه بارون زياد بياد مدرسه ها تعطيل می شه؟ مامان، اگه بارون زياد بياد، سيل بشه چی؟ مامان... » 

/ 25 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
golnaz

بازم سلام > تو امتحانات موفق باشی عزيز

بلک مک

ميگم اين دختر بچه از همه بيشتر حاليش بوده ها!!

هاشم

سلام دوست عزيز . از اينکه به اين وبلاگ سر زدی ممنونم .راستش اصلا تا به حال Sleeping awake را نشنيده ام و چه خوب مي شود كه كمي توضيح بدهي .

mehrnoosh

و انسان واژهء هنگ کردن را آفريد !!!

بلک مک

بابا جان منظور من از اينکه می گم راجع به يک ژديده اينه که شرايط رو برای هر دو طرف از هر لحاظ يکسان فرض کنيم وگر نه راجع به مطلب خودم اگر هم من بخوام نظر بدم می گم هر دو طرف مزخرف می گن!!! و هيچ کدوم رو قبول نمی کنم! ولی من خودم رو در شرايط ذهنی و فکری اونا قرار دادم... نی دونم چقدر تونستم منظورم رو بگم...به هر حال به تره که اين بحث رو وقتی همديگر رو ديديم ادامه بديم..!

mojgan

تازه شدی عين من.........اين مرض تو شروع امتحان به منتها عليه شدت خودش ميرسه .....تازه يه جورايی من وبخواب می ندازه.

شقایق

سلامممممممممممم.......اتفاقا من موقع امتحانا بيشتر از هميشه نوشتنم مياد.......تازه کلی هم حال ميده وقتی کلی درس مونده که بخونی و تو کماکان داری می نويسی....نه؟

هستی

سلام ...بالاخره پيدام شد !!

niloo

سلام : از اينکه به من سر زدی ممنون . واقعآ که بچه ها دنيای پاک و زيبايی دارن ....