بال‌های‌ش

 

 

 

 

برای تولد صبا منصوری

 

 

 

 

 

فرشته بال‌هاش را نگاه کرد و گفت: «این‌ها رو؟» <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

روز تولد دختر کوچولو بود. فرشته رفته بود آن‌جا تا کادوی تولد به او بدهد. فرشته نمی‌خواست از همان اول بگوید که برای چه کاری آن‌جا آمده است. این بود که با دختر کوچولو دوست شد. چند تا شعبده بازی ساده و کوچولو برای‌ش اجرا کرد. بعد گفت: «می‌خوای من هواپیمات بشم، با هم پرواز کنیم؟» دختر کوچولو می‌خواست.

 

فرشته بال‌هاش را نگاه کرد و گفت: «این‌ها رو؟»  دختر کوچولو سرش را به علامت تایید تکان داد و آرام خندید. وقتی می‌گویم آرام خندید یعنی دو طرف لب‌هاش بالا رفت، اما دندان‌هاش بیرون نیامد. فرشته چند لحظه فکر کرد. چهار تا انگشت‌ش را گذاشت زیر چانه‌اش و فکر کرد. فکرش که تمام شد، سرش را به یک طرف خم کرد و خندید. بعد عصای جادویی‌ش را بالا برد و زد به بال‌هاش. بال‌ها غیب شدند. دختر کوچولو گفت: «ووو...» فرشته ابروهاش را بالا برد و گفت: «ووو...» و عصای جادویی‌ش را جلوی صورت دختر کوچولو بالا برد و پایین آورد. دختر کوچولو سرش را برگرداند و دید بال‌های فرشته از پشت سر او سر در آورده‌اند. دوید و رفت تا بال‌های خوشگل‌ش را به مامان و بابا نشان دهد.

 

فرشته بقیه‌ی عمرش را روی زمین زندگی کرد. به دوستان نزدیک‌ش می‌گفت که یک فرشته است و بال‌هاش را به یک دختر کوچولوی ناز کادوی تولد داده است. دوستان نزدیک‌ش باور نمی‌کردند، ولی برای فرشته مهم نبود. هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شد، به خودش می‌گفت: «من بال‌هام رو روز تولد دختر کوچولو دادم به‌ش، و اون خیلی خوشحال شد.» فرشته، خوشحال‌ترين فرشته‌ی روی زمين بود.

 

 

 

 

 

 

 

/ 16 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سپینود

نشد دیگه منم باید ممنون باشم. بیش‌تر از این داستان از بودن‌تون کنار صبا فکر می‌کنم اگر خودم توی کوچیکی دوستای به این خوبی و مهربونی داشتم که یه نمه روشن فکر هم بودن! الان این قدر گه نبودم و ... ممنون

اتاق

قرار نبود م داستان من و دوستام و جايی لو ندی

هداک

: - ) . راست ميگه بهترين هديه رو !

دوشنبه

من دوباره زنده م. برای اثباتش update کردم.

دزدکی

کاش بجای بال بهش پول هديه می داد

علی

فرشته مهربونی بوده .... فکر نمی کنم اينجا از اين فرشته ها ژيدا بشه... ميشه؟ نميشه.

dg

اييييی ول کاش از اينا گير منم بياد

dg

ايييی ول کاش از اينا گير منم بياد

مرجون

ف.....ر....ش....ت....ه نمی دونم.