چرا بزرگ نمی شوم؟

داشتم در مورد چيزی که بيشترين لذت را می تواند داشته باشد فکر می کردم. ياد زنگ ورزشهای دوره راهنمايی افتادم. احساس شادی بعد از گل زدن بهترين و پاک ترين احساسی است که تا به حال داشته ام. احساس شادی ای است، توام با غرور و يک نوع کرختی خاص، انگار يک لحظه دنيا متوقف می شود و تو می مانی و گلی که زده ای، و بعد هجوم بچه ها به سمت تو، مثل گلهاي مهم بازيهای مهم.

نمی دانم چرا بزرگ نمی شوم...

خواب ديدم رفته ام دانشکده. توی محوطه با احمد و حسين قدم می زديم. از جلوی يک دسته از دخترها که رد می شديم، يکی شان در گوشم زمزمه کرد: Leave it behind. اين شعر يکی از آهنگهای u2 است که بعضی وقتها آن را برای خودم می خوانم. معنی اش تقريبا می شود: پشت سر بگذار، فراموشش کن. صبح که بيدار شدم، فکر کردم اين جمله راه حل تمام ناراحتی ها و کلافگی های اين روزهای من است. فراموش کردن گذشته... فراموش کردن روزهای سخت، خاطرات تلخ، تجربه های نا موفق...

چرا بزرگ نمی شوم؟

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
MINA

...اگه بتونی فراموش کنی يعنی داری کم کم بزرگ ميشی!!

يلدا

فرار؟اينايی که گفتی همش فراره..

ناديا

سلام ... از آشنايي با وبلاگت خوشحالم

mona

من بچه ام ...خیلی ...باز خوبه تو بزرگ نشدی :(

صبا

بزرگ شدن برای چه؟ ...تعريف بزرگ شدن مترادف با کثيف شدن شده ....متاسفانه...چه شود؟

يلدا

تو در چه وضعی هنوز کوچيکی يا بزرگ شدی؟نکنه پير؟اره مهدی اعتراف کن!!!

zahra

درباره گروه موزيک u2 چيزی ميدونين؟:) من عاشق اون آهنگه بيوتيفل دی هستم:)

nich

ايول...اتفاقن منم از اون زنيکه بدم مياد....اما انتخاب اين اسم يه قضيه ديگه داره...در هر صورت موافقم...جنت بده بد بد...

ensi

سلام مهدی جون..خوبی نی نی؟؟ اوخ فدای اون ونگ زدن ات بره انسی!! مهدي لپ چشانی!! خوبی قندون؟؟ مربا!! عسلک!! از اون کفشا که عين تخم مرغ عيده ميخوای؟؟ را که ميری چراغش روشن ميشه؟؟ هاپ هاپ ميکنه ..!! پوشک تازه ات مبارک..!!!!! کی گفته تو بزرگ نميشی؟؟ اينا ها ..ببين..دو تا دندونای جلوت در اومده!! نيگا!! ..بگو بابا ...بگو..!!

mehdi

باب ب ب با... باب ب با...